image1 image2 image3

Profile:                          Pobierz katalog

System został zaprojektowany jako oprawa dla oznakowań z szeroką gamą zastosowań. Daje to dużą przewagę nad innymi systemami. Umożliwia użycie większości technik i materiałów stosowanych powszechnie w branży reklamowej np. wydruki na papierze, grawerowanie, grafiki winylowe, druk na tworzywach, fotoluminescencyjne znaki bezpieczeństwa i wiele innych. Każde tworzywo charakteryzujące się odpowiednią giętkością i grubością może być użyte jako wkładka do szyldów systemu.

 

Szeroka gama wymiarów:

Oferowany przez nas jest jedynym, który wykorzystuje ponad 80 różnych profili, udostępniając nieograniczoną ilość różnych kształtów i rozmiarów szyldów. To ponad cztery razy więcej niż może zaoferować jakikolwiek inny system. Ten szeroki wybór rozmiarów i kształtów umożliwia wykonanie całego projektu różnych oznakowań w jednym systemie.

 

Rozwiązania i zastosowania:

System ten oferuje kompleksowe rozwiązania dla szyldów wiszących, oznakowań kierunkowych, pylonów dwustronnych, pylonów trójkątnych, stojaków informacyjnych i wielu innych.

 

Zakończenia:

W skład systemu wchodzą zarówno metalowe jak i plastikowe zakończenia. Elementy te są dostępne wraz ze śrubami mocującymi by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo pylonom szczególnie narażonym na akty wandalizmu.

Paski podziału:

System oferuje zintegrowane paski umożliwiające podział szyldu na oddzielne części, które mogą być osobno wymieniane.